Skip to content
Menu Login
|
Subscribe (540)429-5555
Call Us Today (540)429-5555

Şirket Hizmetleri

Bizim Işimiz Sizin Başarınız!

Bir işletme sahibi olarak, her gün çok çalışıyorsunuz. İster çalışanlarınızı yönetin, ister şirketinizin günlük operasyonlarını denetleyin veya yeni fikirler üretin, işinizin finansal tarafıyla ilgilenmek için fazla zamanınız kalmaz. Nakit akışnız iyi olsa bile kârınızı maksimize ettiğinizden emin misiniz? Tahmini vergileri zamanında ödüyor musunuz? Federal ve eyalet maaş bordrosuna veya satış ve kullanım vergisine uyuyor musunuz?
Vergi hukuku karmaşıktır. Bu yüzden yanınızda güvenebileceğiniz bir muhasebe firmasına sahip olmanız çok önemlidir. Nakit akış tabloları oluşturmaktan bordroyu işlemeye ve vergi beyannamelerinizi hazırlamaya kadar, işinizin başarılı olmasına yardımcı olmak için buradayız.

Sizin için ne yapabiliriz?

Başarınıza bağlıyız. Aşağıdaki hizmetlerimize bir göz atın veya bugün bizimle iletişime geçin ve kapsamlı muhasebe ve vergi hizmetlerimizin kârlılığınıza nasıl fayda sağladığını öğrenin.

Yeni Şirket Kurulumu

Kendi işini kurmak heyecan vericidir. Küçük bir işletmenin başarılı olup olmayacağını belirleyen, heyecan ve heyecandan sonra gelen her şeydir.

Küçük İşletme Muhasebesi

Küçük işletme sahibi olarak, kendi hesaplarınızı tutmaktan daha önemli işleriniz var. Mali verilerinizin hazırlığıyla sizin için biz ilgileniyoruz, böylece işinizi yürütme ve kar elde etme işine konsantre olabilirsiniz.

Muhasebe Hizmetleri

Doğru defter tutma, şirketinizin uzun vadeli uygulanabilirliği için çok önemlidir. Deneyimli, uygun fiyatlı ve güvenilir, çeşitli sektörlere ve müşterilere hizmet veriyoruz.

Maaş bordrosu

İşletmenizin ihtiyaçlarını karşılayan ve en iyi yaptığınız işe, yani şirketinizi yönetmeye zaman ayırmanıza olanak tanıyan bordro çözümleri sunuyoruz.

Yarı Zamanlı CFO Hizmetleri

Yarı Zamanlı CFO Hizmetimiz size, işinizi başarıya ulaştırmak için sizinle birlikte çalışan profesyonel bir finans yöneticisi sağlar.
Nakit akış yönetimi
Bir nakit krizi duygusal olarak yıkıcı olabilir. işinizi bile öldürebilir. Nakit krizinden kaçınmanın başlangıç noktası, sizin için bir nakit akışı projeksiyonu geliştirmemize izin vermektir.

Danışmanlık Hizmetleri

Tüm planlarınız ve fikirleriniz hâlâ kafanızın içinde kilitliyse, stratejik bir plan hazırlamak şirketinizin yönünü netleştirmenize yardımcı olabilir.

Işinizi büyütmek için güvenilir bir desteğe ihtiyaç duyarsaniz formu doldurun sizi arayalım.

In This Section

Subscribe to our newsletter to receive news, updates, and valuable tips.

Testimonials


Please call us today at (540)429-5555.


We're here to help you resolve your tax problems and put an end to the misery that the IRS can put you through. Please fill out this form and let us know how we can be of service. We will happily offer you a free consultation to determine how we can best serve you.

Schedule A Consultation