Skip to content
Menu Login
|
Subscribe (540)429-5555
Call Us Today (540)429-5555

Şirket Vergi Beyanname Hizmetleri

İşletme Vergisi Hazırlama Konusunda Uzmanız

Bir işletme sahibi olarak, yeni ürünler veya hizmetler geliştirmek ve işletmenizin sorunsuz çalışmasını sağlamakla meşgulsünüz. Hangi vergi indirimlerinden yararlanabileceğinizi öğrenmek için en son vergi yasalarını okumak bir yana, muhtemelen banka hesabınızı uzlaştırmaya veya nakit akışınızı yönetmek için bilanço oluşturmaya zamanınız yok.

İlk başladığınğzda ve para sıkıntısı olduğunda, kendin yap muhasebe yöntemi gayet iyi sonuç vermiş olabilir. Ancak artık çalışanlarınız olduğuna, tahmini vergileri ödediğinize ve nakit akışınızı daha iyi yönetmeniz gerektiğine göre, yalnızca vergi döneminde değil, tüm yıl boyunca ortak olacak güvenilir bir danışman bulmanın zamanı geldi.

Gelecekteki başarınız için bir temel oluşturmanıza yardımcı olacak vergi planlama stratejilerini tartışmak için şimdiden daha iyi bir zaman olamaz.

      sizin için yaptıklarımız:
  • Eyalet ve federal gelir vergisi hazırlama ve dosyalama
  • Yerel ve eyalet satış vergisi uyumu
  • Eyalet ve federal bordro vergisi
  • Size para kazandıran ve vergi yükümlülüğünü en aza indiren vergi planlama stratejileri geliştirin
  • Kar ve zarar tabloları
  • Birleşme ve Devralmalar
  • Şirket seçimi ve yapısı (S-Corp, C-Corp, LLC)

Bir Daha Asla Son Tarihi Kaçırmayacağınızdan Emin Olun

IRS, eyalet ve yerel yönetimlerin yanı sıra, ticari vergi yükümlülükleri için katı son tarihler uygular. Bu vergi sürelerini kaçırmak ve bordro ve satış vergilerine uymamak, kârlılığınızı olumsuz etkiler ve uyumsuzluk nedeniyle para cezalarına neden olabilir.
Güvenilir danışmanınız olarak, vergi yükümlülüklerinizi yerine getirmenizi ve kârlılığınızı azaltan ceza ve ücretlerden kaçınmanızı sağlıyoruz.

Güvenebileceğiniz Deneyimli Vergi ve Muhasebe Uzmanları

Deneyimli vergi ve muhasebe uzmanlarından oluşan ekibimizin küçük işletmenizin başarıya ulaşmasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bugün bizi arayın veya aşağıdaki iletişim formunu doldurun.

.

.

In This Section

Subscribe to our newsletter to receive news, updates, and valuable tips.

Testimonials


Please call us today at (540)429-5555.


We're here to help you resolve your tax problems and put an end to the misery that the IRS can put you through. Please fill out this form and let us know how we can be of service. We will happily offer you a free consultation to determine how we can best serve you.

Schedule A Consultation