Skip to content
Menu Login
|
Subscribe (540)429-5555
Call Us Today (540)429-5555

Amerikan Vergisi

Işletmeler ve Bireyler için Uluslararasi Vergi Hizmetleri

Günümüzün vergi yasaları karmaşıktır. İster işletmeniz için iade hazırlıyor olun ister bireysel vergiler beyan ediyor olun, IRS uyumluluğu bunaltıcı olabilir. Dikkate alınması gereken çok sayıda önemli ayrıntıyla, IRS'de ceza, para cezası veya istenmeyen bir sorunla sonuçlanabilecek bir hata yapmak veya bir şeyi atlamak kolaydır.

Turko Tax & Accounting LLC'de, sürekli değişen vergi kanunları ve yönetmeliklerine uyumlu kalarak hem bireysel hem de i? planlama, hazrrlrk ve dosyalama ihtiyaçlarına hizmet ediyoruz. Yaklaşan iadeler için kapsamlı vergi hizmetleri sunuyoruz ve uygun kesintileri ve kredi fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak için önceden planlama yapmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Nasıl yardım edebiliriz?

Turko Tax & Accounting LLC'de başarımız sizin başarınıza dayanmaktadır. Kapsamlı muhasebe ve vergi hizmetlerimizle size zaman ve paradan nasıl tasarruf sağlayabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Bireysel Vergi Hazırlığı

ABD Hükümeti Genel Muhasebe Ofisi tarafından geçen yıl yayınlanan bir araştırmaya göre, çoğu vergi mükellefi (71 milyon vergi mükellefinin %77'si) profesyonel bir vergi hazırlayıcı kullanmaktan fayda sağadığına inanıyor.

İşletmeler için Vergi Hazırlığı

İşletmenizin nasıl çalıştığnnı anlayan bir vergi hazırlama firmasıyla ilişki geliştirmek önemlidir. Güvenilir danışmanınız olarak, vergi yükümlülüklerinizi yerine getirmenizi ve kârlılığınızı azaltan ceza ve ücretlerden kaçınmanızı sağlıyoruz.

Vergi planlaması

Planlama, vergi borcunuzu yasal olarak azaltmanın anahtarıdır. Vergi uyumluluğunun ötesine geçiyoruz ve vergi sonrası gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için proaktif olarak vergi tasarrufu stratejileri öneriyoruz.

...

In This Section

Subscribe to our newsletter to receive news, updates, and valuable tips.

Testimonials


Please call us today at (540)429-5555.


We're here to help you resolve your tax problems and put an end to the misery that the IRS can put you through. Please fill out this form and let us know how we can be of service. We will happily offer you a free consultation to determine how we can best serve you.

Schedule A Consultation